O NÁS

Coworkingové centrum GREEN OFFICE PRAHA je založeno s cílem poskytnout Vám kvalitní a dobře vybavené kancelářské prostory, potřebné administrativní zázemí, optimální podmínky pro samostatnou práci, ale i možnost společenského a pracovního prostoru, kde se budete moci setkat s profesionály z různých oborů.

Do GREEN OFFICE PRAHA můžete přijít pracovat sám, s kolegou, pozvat si svého klienta, v klidu se připravit na další jednání či pracovní schůzku nebo si vyřídit korespondenci či neodkladné pracovní záležitosti. Vše při zachování maximální diskrétnosti. Připraven je pro Vás vysokorychlostní internet, tiskárna, možnost kopírování a scannování. Postaráme se i o malé občerstvení.

Kancelář nebo jenom pracovní místo si můžete pronajmout od 1 hod až po dobu neurčitou.

GREEN OFFICE PRAHA je vhodnou  alternativou i  pro mimopražské firmy, pracovníky a podnikatele, kteří často pracovně cestují do Prahy a postrádají odpovídající stálé pracovní a administrativní zázemí, prostory pro pracovní schůzky a obchodní jednán

GREEN OFFICE PRAHA Vám nabízí i pronájem konferenční místnosti, kde bude možné pořádat školení, kurzy a další podnikatelské, vzdělávací či zájmové aktivity.

Chcete vědět víc?

Nechte nám na sebe kontakt, spojte se s námi a my vám poradíme s výběrem vhodné služby a tarifu.

Nebo si rezervujte nezávaznou prohlídku.

Naším cílem je Vaše spokojenost a Vaše pracovní úspěchy!

Těšíme se na setkání s Vámi!

Helena OPOLECKÁ

Irena OPOLECKÁ
Kontakt

GREEN OFFICE PRAHA coworkingové centrum

Opletalova 917/9 PRAHA 1 110 00

+420 721271485
+420 602320247